Michalina

strzałka9

Anna Szafrańska ponownie wprowadza czytelnika w świat zakazanej miłości Nel i Gilberta. Skrywane latami tajemnice obu rodzin wychodzą na światło dzienne, a uczucie głównych bohaterów staje pod znakiem zapytania… Grzech pierworodny to poruszająca i pełna różnorodnych emocji powieść New Adult, która na długo pozostanie w waszej pamięci!

Grzech pierworodny, Anna Szafrańska

strzałka9f

Najbardziej elektryzująca powieść tej jesieni – musisz przeczytać!

Dziewczyna ze złotej klatki, Anna Szafrańska

strzałka9

Lekka i zabawna historia o dorastaniu do zmian po czterdziestce, przy której spędzicie fantastyczne jesienne popołudnia.

Wakacje i inne nieszczęścia, E.K. Urlik

strzałka9f

„Aleja starych topoli” to historia pełna rodzinnych tajemnic i sekretów skrywanych przez lata, osadzona w realiach przedwojennej Polski i Paryża końca belle époque. Wciągająca w świat pozorów cenniejszych dużo bardziej niż prawda, oczarowująca niepowtarzalnym urokiem nakreślonych obrazów i nietuzinkowymi postaciami. Powieść, od której nie sposób się oderwać…

Aleja starych topoli tom I i II, Agnieszka Janiszewska

strzałka9

Kolejna doskonała powieść w dorobku Agnieszki Janiszewskiej, której tłem jest XX-wieczna wiejska posiadłość, a osią fabularną tajemnice skrywane latami. Daj się porwać tej historii i odkryj urok późnego lata. Polecam!

Urok późnego lata tom I, Agnieszka Janiszewska

strzałka9f

Nietuzinkowy debiut, który zaskoczy Was lekkością pióra autorki i tajemniczą fabułą, a zakończenie wywoła emocjonalną burzę.

Jeśli tylko…, Karolina Klimkiewicz

strzałka9

Wystarczy chwila, by wywrócić nasze życie do góry nogami, a co jeśli takich chwil jest więcej? Czas gniazdowania to powieść o życiu i zmianach, jakie serwuje los, nie pytając, czy nam się one podobają, czy nie. Zapierająca dech historia o uczuciach i tajemnicach… oraz o prawdziwym domu, którego poszukuje każdy z nas. Genialny debiut Doroty Pasek. Gorąco polecam!

Czas gniazdowania, Dorota Pasek

strzałka9f

Spotkamy się przypadkiem to wzruszająca powieść o tym, jak przewrotny potrafi być los, który czasem coś odbiera, by po jakimś czasie wynagrodzić gorsze chwile, jeśli podejmiemy rzucone nam wyzwanie. Emocjonalna i szczera historia, która na długo zapadnie Wam w pamięć! Polecam!

Spotkamy się przypadkiem, Małgorzata Garkowska

strzałka9

Mistrzyni powieści obyczajowo-historycznych powraca z kolejną sentymentalną historią, tym razem w peerelowskiej scenerii!

Po drugiej stronie tom I, Agnieszka Janiszewska

Odważny seks, władza i pieniądze! Dwanaście warunków Pani Prezes uczyni początek roku piekielnie gorącym!

Dwanaście warunków Pani Prezes, Marta Milda

Fascynująca podróż po starych uliczkach Bydgoszczy i leśnych traktach, wśród których kryją się dawne legendy, dorównujące swą bajkowością opowieściom z Warszawy czy Krakowa.

Baśnie i opowieści o Bydgoszczy, E.A. Gwiazdkowska

Dorota Pasek powraca w świetnym stylu, serwując czytelnikom pełną emocji opowieść o godzeniu się z przeszłością, by móc spojrzeć w przyszłość.Gorąco polecam!

Dziewczyna od trawnika, Dorota Pasek

Przyjemnym, lekkim językiem (i stylem) autorka prowadzi przez piękne i zagadkowe zakątki, wplatając w tę opowieść nutę magii, która niewątpliwie dodaje uroku całości, sprawiając, że nie czyta się „suchych” faktów, a „przepływa” przez etapy podróży chłonąc każde słowo i delektując się nim.

W bałkańskim kociołku, Bożenna Iliev