O nas

Michalina,

gdy nie jestem mamą, co się nie zdarza, wykonuję masę innych zawodów! 😉 Od logistyka po księgową. Kiedy tylko mogę, czytam, fotografuję, uprawiam grafikę komputerową albo… bawię się w handmade. Chociaż żadnej z tych rzeczy nigdy nie robię sama, zawsze ktoś mi „pomaga”, a wówczas efekty bywają spektakularne… Czasami możecie zobaczyć to na zdjęciach albo przeczytać w recenzji.

Jednak gdy już mam chwilę dla siebie uwielbiam zatopić się w lekturze:

  • dobrego romansu (czasami wpadającego w erotyk)
  • albo powieści obyczajowej
  • trzymającego w napięciu kryminału albo thrillera
  • lub książek o ziołach i ziołolecznictwie, wychowałam się na „naturalnej apteczce”
  • powieściach fantasy z naciskiem na czary-mary, syreny, wróżki itp. Byleby nie było to urbanfantasy albo co gorsza – zombie!

Kocham wszelkie publikacje nawiązujące do mitologii, mogłabym je czytać, czytać… i czytać, nigdy nie narzekając na nudę (chyba że trafiłabym na totalnego gniota!).
Nie pogardę również dobrą powieścią młodzieżową YA/NA lub powieścią historyczną.

W związku, z tym że jestem mamą dwójki rozkosznie rozbrykanych chłopaków, od jakiegoś czasu z chęcią sięgam po literaturę dziecięcą (0+). Część z takich pozycji czytam razem z moim starszym synem (prawie pięcioletnim), który chętnie słucha i od czasu do czasu włącza swoje trzy grosze do opinii o danym tytule (są wówczas bardziej wiarygodne, prawda?)

NIE czytam powieści wojennych oraz reportaży i większości poradników.


kontakt: michalina.foremska@wp.pl

Reklamy