.RECENZJE · Wyd. Kobiece

„Jackson” Eve Jagger

36281237_2035527563143783_4627451095319314432_n

Autor: Eve Jagger
Tytuł: Jackson
Tytuł oryginału: Jackson. A Sexy Bastard Novel
Cykl: Sexy Bastard #4
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 336

Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony. Ułożył sobie nawet listę cech perfekcyjnej wybranki, która będzie pasowała do jego świata.
Kiedy spotyka Skylar, wydaje się, że musi skreślić z niej wszystkie punkty, bo dziewczyna kompletnie nie przypomina jego ideału. Jest spontaniczna, żywiołowa i nieuporządkowana, a do tego wciąż pakuje się w tarapaty.
Jackson musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu i wybrać pomiędzy przygodą a szansą na ustatkowane życie. Chociaż Skylar podbija jego serce, to w niczym nie przypomina idealnej kobiety, z którą chciał budować wspólną przyszłość.
Czy Jackson pójdzie za głosem serca i wprowadzi odrobinę szaleństwa do poukładanego życia?

Ostatnie spotkanie z Seksownymi Draniami już za mną! Nie wiem czy fanki nie powinny oczekiwać jeszcze co najmniej jednego tomu 😉 , ale skupmy się na Jacksonie. Było tak dobrze, jak przewidywałam. Eve Jagger się spisała, Jackson i Knox to moi ulubieńcy tego cyklu.

Nie mogło być zatem inaczej, jak w przypadku poprzedniej części Sexy bastard. Przepadłam już na starcie i do samego końca z niesłabnącym zainteresowaniem śledziłam wyboistą ścieżkę Jaxa i Sky. Bawiłam się przy tym przednio, bo akcja jest wyjątkowo wartka. Eve Jagger nie pozwala się nudzić, co jakiś czas komplikując relację głównych bohaterów, ale nie na tyle, by dochodziło do sytuacji, których nie dałoby się szybko wyprostować – wiadomo.

Emocji jednak nie brakuje – wypełniają każdą stronę, niemniej ta część jest odrobinkę bardziej stonowana niż przygody Knoxa i siostry Jaxa, ale czy przez to jest mniej sexy? Absolutnie nie, dzięki temu ta część ma swój niepowtarzalny urok i klimat, no i oddaje charakter Jacksona… Poukładanego dużego chłopca, który ma wszystko zaplanowane i nie może wyłamać się poza plany… do czasu! 😉

Eve Jagger kolejny raz pokazała już, że pomysłów jej nie brakuje, każdy kolejny tom Seksownych drani pokazywał coraz lepszy warsztat i tak droga od Harda przez Casha, Knoxa, na Jacksonie kończąc, jest niczym schodzenie ze szczytu góry, początkowo stromo i ciężko z brnięciem w dół, ale im bliżej dotarcia do końca wycieczki, tym robi się ona przyjemniejsza, lżejsza… wspaniała. Dotarcie do celu zawsze takie jest… 😉
Zachwyca lekkim piórem i plastycznym słowem, które działa na wyobraźnie, nie pozostawiając jej próżnować.
Do tego narracja prowadzona z perspektywy obojga bohaterów, pozwala lepiej ich poznać i mieć poczucie, że bierze się czynny udział w wydarzeniach rozgrywających się na kartach tej książki.

Uwielbiam TE sceny w wykonaniu Eve Jagger, pełne pasji, namiętności, a jednocześnie pełne wyczucia i poczucia smaku, estetyki. Nie rażą po oczach, nie są wulgarne, są po prostu idealne.

Bohaterów już poznaliśmy wszystkich, poza Skylar, która wprowadza w życie Jacksona chaos. Bardzo przyjemny. Zwariowana, skrywająca paskudną tajemnicę, a mimo to próbująca wycisnąć z życia tyle, ile się da… co nie przychodzi jej aż tak łatwo… i ten poukładany, trzymający rękę na pulcie 24 na dobę Jackson… ach… para prawie idealna 😉

Jackson to rewelacyjne zwieńczenie cyklu Sexy Bastard, historii czterech niegrzecznych chłopców, którzy zdają sobie sprawę ze swoich atutów, ale zapominają, że w końcu przychodzi pora na każdego, a strzała amora trafia zawsze niespodziewanie. Czasem zabawna, czasem przesycona erotyzmem i pożądaniem, pełna miłości i miłosnych uniesień, rozstań i powrotów, mniejszych i większych perturbacji… Niepowtarzalna i wyjątkowa seria, którą musicie przeczytać!

Gorąco polecam (całość!) ❤

Za egzempcja dziękuję Wydawnictwu Kobiece

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s