..BookTour

BookTour „Duchy Żywiołów”

Bez_tytułu_1n

Słowem wstępu:
Tym razem w książkowej podróży będą aż dwie książki. Pierwszy tom Duchów Żywiołów Agaty Julii Prosińskiej to Sylfida, drugi to Nimfa. Jeżeli po przeczytaniu pierwszego tomu uznacie, że historia Wam nie odpowiada, nie musicie czytać kontynuacji, prześlijcie po prostu książki dalej 😉

Formalności:

1. Udział w BookTour mogą brać recenzenci oraz czytelnicy. W przypadku recenzentów – proszę o publikację recenzji na swoim blogu/fanpage’u oraz podrzucenie mi linka do niej i umieszczenie informacji w poście, że bieraliście udział w BookTour organizowanym przez PapierowyBluszcz. W przypadku czytelników – jeśli posiadacie konto na portalu lubimyczytac.pl będzie miło zarówno mnie, jak i autorce, jeśli opublikujecie tam kilka słów o książce i ją ocenicie.
Zgłoszenia przyjmuję drogą mejlową, na e-mail: michalina.foremska@wp.pl w tytule e-maila proszę wpisać BookTour „Duchy żywiołów” w treści wpisując adres do korespondencji, następującej kolejności:
Imię i nazwisko
ulica wraz z numerem domu/mieszkania
kod pocztowy i miejscowość
Mejle, które nie będą zawierały adresu będę usuwać od razu. Zakwalifikowane osoby zostaną uprzednio poinformowane o orientacyjnej dacie rozpoczęcia BookTouru (okolice połowy marca 2018).

2. Miejsc w BookTour jest wstępnie 10. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Niemniej orientacyjny czas na zapisy trwa do 16.03.2018.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania BookTour, jeśli liczba chętnych nie przekroczy 6 zgłoszeń lub wydłużenia listy BookTouru o max. 5 osób 🙂

3. Na przeczytanie książek i przesłanie ich dalej macie 14 dni.

4. Po przeczytaniu książek proszę o kontakt poprzez e-mail lub fanpage w celu otrzymania adresu i przesłania ich kolejnej osobie.
Proszę o nie wysyłanie zapytań na Instagramie.

5. Książki wysyłamy LISTEM POLECONYM w kopercie bąbelkowej lub minipaczką.
Prosiłabym o zachowanie dowodu wysyłki, w razie jakichś niepokojących sytuacji, ewentualnie podesłania mi numeru nadania czy to mejlem, czy w wiadomości na fanpage’u.

6. Na oznaczonych w książkach stronach proszę o wpisanie swojej osoby na listę 🙂 (recenzenci  – wraz z adresem bloga)

7. Jeśli będziecie mieli ochotę zaznaczajcie w książkach ulubione cytaty, róbcie notatki. Możecie dorzucić jakiś drobny upominek dla kolejnej osoby, kartkę dla autorki… Co Wam przyjdzie do głowy 🙂

8. Bawcie się dobrze 🙂

9. Po skończonym BookTour książki trafią w ręce autorki.

Startujemy!

P.S.

Lista uczestników zostanie opublikowana, jako EDIT do tego postu. 🙂


W BookTourze wzięło udział 15 osób 🙂 ❤

Książki wyruszyły do pierwszej osoby dn. 03.04.2018
BT zakończyło się w dn. 24.06.2019

2 myśli na temat “BookTour „Duchy Żywiołów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s